Z návštěvníků
děláme zákazníky

Internetový marketing

Můžete si kupovat pozornost reklamou, můžete lákat lidi na slevy… Nebo můžete sami vytvářet obsah, který umí zaujmout, a jednoduše ho sdílet online. V dnešní digitální době je nezbytné prezentovat se na internetu – být online zkrátka znamená být viděn. My vám pomůžeme vyniknout a neztratit se mezi tisíci dalších webů. Jdete do toho s námi?

PPC & SEO

Jediný, kdo mě chápe už v půlce slova, je Google… Schválně, kolik stránek si projdete, kým si vyberete vhodnou nabídku? Nejen pro vyhledávače platí heslo čím výš, tím líp, a hlavně nezapomínat na to, že za každým klikem se skrývá potenciální zákazník.

Sociální sítě

Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas, co se stane na Twitteru zůstane na Google věčně. Psát statusy umí leckdo, tvořit obsah, který dokáže zaujmout, je už o něčem jiném. Nabízíme social media řešení, díky kterým se vám srdíčka na Instagramu i likes na Facebooku jen pohrnou. Ptáte se jak? Receptem na úspěch je pečlivá komunikace s fanoušky, originální obsah a taky trochu čísel. Umíme spojit psychologii, matiku i umění.

UI/UX Webdesign

Jak se říká, nikdy nedostaneš druhou šanci zanechat první dojem. Vzhled stránky je to první, co si návštěvník všimne a taky klíčový faktor při rozhodování, jestli na ní vůbec zůstat. Pryč jsou časy pěti různých fontů nebo písma comic sans. Velké myšlenky umíte nejlíp prodat minimalistickými weby s jednoduchým designem. Pomůžeme vám být vkusní a výrazní zároveň.

GDPR

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (angl. General Data Protection Regulation neboli GDPR) je nová revoluční legislativa EU, která výrazně zvyšuje ochranu osobních dat občanů. Se změněnými podmínkami přichází celá řada opatření, které je potřeba brát v potaz. Ušetřete si čas a nechte si od nás pomoct s implementací všeho potřebného.

Copywriting

Psát umí všichni, my rádi píšeme čtivé texty. Pojďme propojit vaše myšlenky s našim citem pro slovo a vytvářet obsah, který baví.

Praha

Vlkova 628/36
1300 Žižkov, Praha 3 (CZ)

London

242 Acklam Road
Portobello W10 5JJ (UK)
Yellow Cap - Digital Agency