Senior-komplex.cz
2017

Klient

Ing. josef sedláček

Služby

UX / Webdesign / COPYWRITERING / PPC / fB / VÝVOJ WEBU

Datum realizace

Květen - červenec 2017

Zadaní / brief

Našim zadáním bylo vytvořit moderní web, na kterém se zákaznici budou dobře orientovat. Stanovili jsme si dva hlavní cíle – zvýšit poměr konverzí a počet žádostí o přijetí do péče v domovu. Kromě toho jsme se zaměřili i na propagaci na sociálních sítích.

Splněné cíle

Vytvořili  jsme úspěšný web, který vykazuje o 300 procent lepší konverzní poměr v žádostech o přijetí do péče při zachování stejného rozpočtu na reklamu. Naši strategii na sociálních sítích se nám povedlo realizovat i prostřednictvím zveřejňování krátkých poutavých videí, které jsme sdíleli na Facebooku. V oblasti SEO obsazujeme přední příčky ve vyhledávačích na důležitá klíčová slova.

UX

Co zvládne cílová skupina?

Nejduležitějším webovým prvkem je bezesporu žádost o přijetí do péče, která musím být pro uživatele přívětivá a co nejvíc intuitivní.
Social media

Využití sociální sítě pro efektivní propagaci

Naši strategii na sociálních sítích se nám povedlo realizovat i prostřednictvím zveřejňování krátkých poutavých videí, které jsme sdíleli na Facebooku.

Reference klienta

S novými technologiemi a především boomu mobilních zařízení jsme dospěli k závěru, že i náš web potřebuje modernizaci. Rozhodli jsme se tedy, že jej uděláme zbrusu nový a především responzivní, aby byl použitelný právě na mobilních zařízeních. Yellowcap vsadil designově na hravé a svěží barvy, moderní a přitom jednoduchý vzhled. Děkujeme za profesionální přístup a cenné rady. Ing. Josef Sedláček, ředitel.